5.května 2020 - Informace vzhledek k Covid-19Vážení rodiče táborníků,

Jak to bude s táborem aneb situace kolem koronaviru COVID-19

Přátelé 1. táborového turnusu, pevně věříme, že náš tábor v termínu od 4. 7. do 18. 7. proběhne přesně podle plánu. S přihlášenými dětmi na tábor počítáme a ani my nepolevujeme v přípravách, které probíhají alespoň na dálku mezi vedoucími z pohodlí našich domovů.

I přesto, že si fandíme, neumíme ani my odhadnout, jak se situace s vládními nařízeními bude vyvíjet. Neumíme tak ani říct, jestli tábor v roce 2020 bude moct opravdu proběhnout tak, jak bychom si přáli a to i přesto, že by prázdniny pro studenty základních a středních škol měly být zachovány v plném rozsahu.

Situaci opravdu intenzivně sledujeme a pokud by se objevila jakákoliv aktualita, která bude na pořádání tábora mít vliv, obratem vás budeme tady, na našem webu informovat. Stejně tak budeme rádi za info, pokud by se z nějakého důvodu měla situace měnit z vaší strany a rezervaci místa pro vaše dítě budete chtít rušit. I když pevně věříme, že to nehrozí. V tuto chvíli zároveň není nutné na táborový účet posílat peníze za přihlášení. Pokud budeme na 100 % vědět, že se tábor uskuteční, k platbě za dítě vás vyzveme včas e-mailem.

Držte se a pozdravujte naše táborníky. Myslíme na vás a doufáme, že se letos všichni pohromadě setkáme na sjezdu archeologů, přesně podle plánu!

Mějte se krásně a kdyby cokoliv, určitě s vámi zůstáváme v kontaktu.

S pozdravem Vedení tábora