Rozdělení děti do týmu v Celotáborové hře

TÝM 1  
 
vedoucí Garfield + Filip Vencl
Irácká národní zpravodajská služba INIS
Matěj Brož  
Radovan Košátko  
Lukáš Valchář  
Chelsea Kocourková  
Adam Koňák  
Jan Klein  
Ondřej Kosina  
Lucie Zelenková  
Eva Hübnerová  
Klára Volková  
Kristina Bohdalová  
Adéla Ackermannová  
TÝM 2  
 
vedoucí Klára Sz.+ Péťa
Spolková zpravodajská služba BND
Milan Malý  
Jiří Kučera  
Adam Neméth  
Daniel Němec  
Lukáš Trousil  
Marie Fraňková  
Anna Fraňková  
Agáta Etzlová  
Nela Ulrichová  
Eliška Bušková  
Karolína Brožová  
Hana Némethová  
TÝM 3  
 
vedoucí Terez D. + Filip Pech
Generální ředitelství pro vnější bezpečnost DSGE
Michal Liška  
Filip Malena  
Albert Brunclík  
Vilém Hübner  
Vanessa Lamačová  
Ondřej Kania  
Michal Somol  
Nela Vildová  
Michaela Nodesová  
Bára Zelenková  
Malvína Žitníková  
Adéla Timko  
TÝM 4  
 
vedoucí Jiřík + Martin
Ředitelství pro zpravodajství DI/G2
Jakub Kosina  
Nikol Pozníčková  
Benedikt Berka  
Saša Malý  
Tomáš Papáček  
Vojtěch Šeba  
Natálie Trnková  
Adéla Zusková  
Karolína Anna Bohdalová  
Viktorka Kocmanová  
Nela Vávrová  
Nina Šárka Varhulíková  
TÝM 5  
 
vedoucí Terka Sz. + Kolík
Velitelství pro obranné zpravodajství DIH
Vojtěch Jurka  
Adam Vavruška  
Eliáš Votoček  
Rudolf Šena  
Oliver Karásek  
Sebastian Dárius Schade  
Elizabeth Bartošová  
Viktoria Lucie Schade  
Kateřina Plocková  
Tereza Eislerová  
Stela Syrová  
Klára Satrapová  
TÝM 6  
   
vedoucí Adri + Filip K.
Federální služba bezpečnosti FSB
Daniel Jaroš  
Jáchym Víšek  
Jáchym Somol  
Matyáš Strieborný  
Adam Jarůšek  
Karel Jinda  
Magdalena Tesařová  
Klára Topinková  
Michaela Vojkovská  
Anna Heroutová  
Markéta Bušková  
Emma Málková  
TÝM 7  
   
vedoucí Luci K. + Týna
Mezirezortní zpravodajství ISI
Jakub Šmíd  
Matěj Pohnan  
Ondra Jaroš  
Sebastian Mudrych  
Samuel Pozníček  
Barbora Trnková  
Anastazie Ševidová  
Valérie Klikarová  
Karla Schniderová  
Rozálie Nováková  
Nela Bičíková  
TÝM 8  
   
vedoucí Bob + Veru
Britská kontrarozvědka MI-5
Lukáš Rosa  
Matěj Stindl  
Šimon Novák  
Vojtěch Voborský  
Karolína Levinská  
Eliška Machová  
Veronika Valuchová  
Marie Vykusová  
Barbora Křížovská  
Pavlína Jarošová  
Matěj Novák  
TÝM 9  
   
vedoucí Franta V. + Josh
Ministerstvo bezpečnosti státu  
Jakub Lisa  
Mikuláš Kyncl  
Lukáš Ždánský  
Jiří Zelenka  
Denis Ledvinka  
Adéla Trnková  
Tereza Janečková  
Nikola Sedláčková  
Karolína Mašková  
Dominika Hercubová  
Julie Kocmanová  
Kristýna Šíchová  
TÝM 10  
   
vedoucí Venda K. + Jenda K.
  Institut pro výzvědné a zvláštní operace
Matěj Blecha  
Filip Blecha  
Tomáš Nedvěd  
Kryštof Víšek  
Jaroslav Jaroš  
Tereza Machová  
Karolína Strieborná  
Ema Plocková  
Lucie Rebhonová  
Julie Valuchová  
Nikol Křivánková  
   
TÝM 11  
   
vedoucí Kája + Kačka
  Výzkumné a analytické křídlo
Martin Soukup  
Kryštof Schnider  
Jakub Jurka  
Marek Slabeňák  
Vojtěch Vykusa  
Aneta Hanzalová  
Veronika Hrbková  
Lucie Čermáková  
Nikola Běhalová  
Adéla Pohnanová  
Ariana Kyselová  
Babeta Brůnová  
TÝM 12  
   
vedoucí Maky + Julie
Australská bezpečnostní a zpravodajská služba ASIO
Vojtěch Štrba  
Šimon Kapr  
Lukáš Barták  
Mikuláš Votoček  
Marie Šmídová  
Ema Ladianská  
Anna Cidoráková  
Nela Kaprová  
Romana Janovská  
Laura Koderová  
Marie Šenová  
Lukáš Sedláček  

Tým DIH

1

Tým PSG

2

Tým

3

Tým

4

Tým

5

Tým

6

Tým

7

Tým

8

Tým

9

Tým

10

Tým

11

Tým

12