Kapacita 1.turnusu naplněnaDěkujeme moc za váš zájem o přihlášení svého dítěte k nám na tábor. Kapacita tábora ale bohužel byla hned v prvním kole přihlašování naplněna. Pokud by ale zájem o tábor na Sázavě stále trval, zkuste štěstí na jednom z dalších turnusů s trochu jinou partou vedoucích, ale s nemenší porcí zábavy!
Rozcestník na jiné turnusy na Sázavě15.ledna 2020Info k přihlašování dětí na tábor 2020

V loňském roce jsme zaznamenali opravdu veliký zájem o první turnus našeho tábora, kdy se během několika hodin přihlásilo asi o 40 dětí více než byla kapacita tábora, což přineslo mnoho organizačních těžkostí. Jelikož jsme chtěli uspokojit všechny přihlášené, dostavěli jsme pár chatek k ubytování, rozšířili sociální zařízení a umývárny a udělali mnoho organizačních opatření. Věříme, že všichni byli nakonec spokojení.


Tento rok očekáváme podobný zájem a nemůžeme si dovolit kapacitu tábora nadále navýšit, aby to nemělio vliv na kvalitu tábora. Nechceme také zvyšovat cenu tábora pro všechny jen proto, abychom odradili některé zájemce. Proto jsme se rozhodli, umožnit přihlášení pouze účastníkům tábora z minulého roku, a teprve v případě, že někdo této možnosti nevyužije, dáme příležitost k přihlášení novému zájemci. Účastníky loňského tábora budeme s pokyny k přihlášení kontaktovat individuálně na e-mailovou adresu, a pro případné nové zájemce bude přihlášení umožněno 17.2. v případě, že budou k dispozici volná místa.


Bohužel v tuto chvíli neumíme zaručit, kolik míst bude od 17. 2. volných, ani jestli se náhodou nestane, že bude kapacita tábora hned v prvním kole naplněna.

Za tato nezbytná opatření se všem moc omlouváme, děkujeme za pochopení i za neuvěřitelný zájem, který nám dělá radost.

Všechny aktualizace můžete sledovat i nadále na našich webových stránkách.

Táborový tým


28.září 2019Plány na rok 2020 ve výstavbě!

Jedna táborová sezóna je za námi a my už plánujeme další. Léto 2020 se zase pomalu blíží, a i když jsme ještě neoslavili společně ani Vánoce, vyrazili jsme jako vedoucí a instruktoři na malé svatováclavské soustředění. Vymýšlet hry pro děti totiž není jen tak, a proto jsme víkend zasvětili hernímu Souboji národů - takové malé olympiádě pro vedení tábora. Rozdělili jsme se do 9 skupin, kde každá skupina reprezentovala jeden stát. Zápisným byl národní pokrm a nápoj a samozřejmě i odhodlání vyhrát v nejrůznějších soutěžích, které prověřily fyzičku i inteligenci. Všichni uspěli na výbornou a tak se i kvalifikovali jako zkušení hráči do vedení dalšího tábora. A na ten se my (a doufáme, že i vaše děti) těšíme.

POZOR! Poslední možnost se přihlásit o zapomenuté věci na táboře. Věci z veteše ke kterým se nikdo nepřihlásí, budou nejpozději 31.10.2019 předány do charity.

14.července 2019Příjezd z tábora!

Prolédněte si prosím fotky věcí které nebyly podepsané a kterým se nikdo nehlásil, pokud Vám něco chybí, nebo přebývá, pište do vzkazů, nebo na e-mail tábora.29.června 2019Příjezd na tábor!


Všechny oddíly agentů dotazily v pořádku do výcvikového kempu tajných služeb.